در حال بارگذاری ...
سعید خیرالهی رییس انجمن هنرهای نمایشی استان ایلام خبر داد

همایش تئاتر استانی ایلام بیست و پنجم آبان ماه به کار خود پایان می دهد

بیست و سوم تا بیست و پنجم آبان ماه در سراسر استان و با اجرای گروه های نمایشی از شهرستان های مختلف برگزار می شود.

به گزارش تئاتر ایلام، همایش تئاتر استانی ایلام از بیست و سوم تا بیست و پنجم آبان ماه در سراسر استان و با اجرای گروه های نمایشی از شهرستان های مختلف برگزار می شود.

سعید خیرالهی رییس انجمن هنرهای نمایشی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ایران تئاتر با اشاره به اینکه جشنواره تئاتر استانی برخلاف دوره های پیشین به شکل تازه ای برگزار می شود گفت: با هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده بین انجمن هنرهای نمایشی استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، تصمیم بر آن شد تا جشنواره امسال را به شکل همایشی و با محوریت اجراهای عمومی برگزار کنیم.

وی اظهار کرد: در سال های گذشته سهم مردم از تماشای آثار راه یافته به جشنواره بسیار اندک بود، اما خوشبختانه امسال با یک رویه ی جدید بر آن شدیم تا هر یک از گروه ها در شهرستانی که مستقر هستند، نمایش خود را به روی صحنه ببرند و از استقبال مردم برخوردار شوند.

خیرالهی درباره داوری آثار راه یافته به این همایش تبیین کرد: بعد از تایید شورای بازبینی نمایش استان، هر یک از گروه ها اجرای عمومی دارند و از تاریخ بیست و سوم تا بیست و پنجم آبان ماه، هیئت داوران با حضور در هر یک از شهرستان هایی که اثر دارند، به تحلیل و بررسی آثار می پردازند.

رییس انجمن هنرهای نمایشی استان ایلام در پایان تاکید کرد: اختتامیه سی و دومین همایش استانی تئاتر ایلام بیست و پنجم آبان ماه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام و با حضور مدیران فرهنگی و گروه های نمایشی برگزار می شود. 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران