در حال بارگذاری ...
بهنام کاوه پس از اجرای نمایش «هیچکس» در جشنواره تئاتر شرهانی

جشنواره شرهانی پاتوق اهالی تئاتر خیابانی کشور است

نمایش «هیچکس» به نویسندگی و کارگردانی بهنام کاوه به عنوان نمایش افتتاحیه جشنواره شرهانی اجرا شد.

به گزارش تئاتر ایلام، پس از مراسم افتتاحیه سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی، نمایش «هیچکس» به نویسندگی و کارگردانی بهنام کاوه از آبادان در گلزار شهدای گمنام دهلران اجرا شد.

بهنام کاوه در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه کیفیت جشنواره شرهانی سال به سال در حال بهتر شدن است، اظهار کرد: چند سالی است که در اسفندماه جشنواره شرهانی تبدیل به پاتوق اهالی تئاتر خیابانی کشور شده است و خوشبختانه هم از نظر محتوایی و هم از لحاظ ایده و فرم، سال به سال با آثار با کیفیت و ممتازی مواجه می شویم.

وی تاکید کرد: داوری جشنواره هایی به مانند شرهانی بسیار دشوار است، از این منظر که گروه ها سعی می کنند نسبت به دوره های قبل متفاوت تر خود را نشان دهند، تئاتر خیابانی به مردم تعلق دارد و وقتی که رقابت در جشنواره ها دشوار می شود، پیامد این مسئله این است که کیفیت اجراهای عمومی نیز بالاتر می رود.

کاوه با بیان اینکه یکی از مزیت های جشنواره، تئاتری بودن دبیر آن است، گفت: سعید خیرالهی به عنوان دبیر این جشنواره، فضایی صمیمی و دوستانه ای را برای اهالی تئاتر فراهم کرده است و همواره در خصوص روند برگزاری جشنواره از تئاتری ها مشورت می‌گیرد.
نظرات کاربران