در حال بارگذاری ...

اولین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی تئاتر استان ایلام برگزار شد

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: جشنواره تئاتر استانی یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی و هنری برای توسعه تئاتر استان است.

به گزارش تئاتر ایلام، عبدالحسین رحمتی به تداوم جشنواره تئاتر در استان اشاره کرد و افزود: جشنواره تئاتر با تثبیت جایگاهش به ارتقاء تولیدات نمایشی کمک می کند.

وی، با بیان اینکه برای برگزاری این جشنواره یک بازه زمانی شش ماهه پیش رو داریم اظهار کرد: با هدف بهره برداری بیشتر از اجرای نمایش ها ، توجه به مخاطب و حمایت بیشتر از گروه های نمایش تصمیم گرفته شد جشنواره بصورت همایشی در شهرستان ها برگزار شود.

رحمتی ابراز امیداوری کرد،با استقبال گروه های نمایش استان شاهد جشنواره ای پربار و آثار برجسته ای باشیم.

در ادامه این جلسه پیرامون معرفی دبیر جشنواره، شیوه ی یرگزاری و انتخاب داوران و همکاری همه جانبه برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است، اثر برگزیده این جشنواره به جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی و پس از بازبینی در انتخاب نهایی برگزیدگان قرار گیرد.
مطالب مرتبط

دبیر نخستین دوره اعلام کرد

مهلت ارسال اثر به جشنواره تئاتر مجازی استان ایلام  تمدید شد
دبیر نخستین دوره اعلام کرد

مهلت ارسال اثر به جشنواره تئاتر مجازی استان ایلام تمدید شد

بر اساس تصمیم شورای سیاست گذاری برگزاری جشنواره و با حمایت مالی انجمن هنرهای نمایشی استان بخش ویژه‌ به دو بخش اصلی جشنواره اضافه شد و مهلت ارسال اثر به جشنواره تئاتر مجازی استان ایلام تا سی بهمن تمدید شد.

|

نظرات کاربران